Zonguldak Ereğli Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Zonguldak Ereğli Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Günümüzde profesyonel halı yıkama makinaları sayesinde halılarınız derinlemesine temizlenebiliyor. Ayrıca İmaj Makine farkıyla tam otomatik halı yıkama makinalarımız, elde yıkamaya göre çok daha kısa bir sürede halıları yıkar.

 

Endüstriyel halı yıkama makinası, ilk olarak ofislerde ve halka açık binalarda kullanılan  halılarda kullanılmaya başlandı. İş yerlerindeki hizmetliler, tam otomatik halı yıkama makinası kullanarak, temizliği artık akşamları yapabiliyor, bunun sonucunda ertesi sabah patronlarını temiz bir halı ile karşılayabiliyorlardı. Halılar daha kalın ve sert maddelerden üretilmeye başlayınca, ince bir kilimden kalın halılara kadar her çeşit halıyı yıkayabilecek makinalar geliştirildi. Bazı firmalarda sanayi tipi halı yıkama makinesi de kullanılmaktadır.

endüstriyel halı yıkama makineleri

Duvardan duvara halıların evlerde de kullanılmaya başlanmasıyla, elektrikli süpürge üreticileri işyerlerinde kullanılan büyük halı yıkama makinasıyla aynı işi yapabilecek küçük makina modelleri ürettiler.

Evde kullanıma uyarlamak için boyutları küçültülen ev tipi halı yıkama makinaları halka açık binalar için gerekli olan temizlik gücüne sahip değildi, fakat evdeki halılarda yüzeysel temizleme yapabilmek için yeterince donanımlıydı.

Halı yıkama makinasında standart olarak, su ve şampuan karışımını ısıtmak için bir iç ısıtıcı mevcuttur. Makinanın döner başlı yumuşak fırçası halı üzerinde gezdirilirken, küçük püskürtücüler şampuanı halıya püskürtür. Fırça, halı liflerindeki kir parçacıklarını yüzeye çıkarırken, halı yıkama makinası çekme özelliği ile kiri ve fazla suyu içerisine çeker. Halıdan çekilen atık su ve şampuan daha sonra boşaltılabilecek olan bir haznede toplanır. Günümüzde tam otomatik halı yıkama makineleri ve profesyonel halı yıkama makineleri, halıları çok az nemli bırakır, çoğunlukla halı bir saat içerisinde kurur.

Evlerde kullanılan halı yıkama makinaları günlük temizlik için tercih edilebilir, ama derinlemesine temizlik için profesyonel makinaların kullanıldığı halı yıkama firmaları ile iletişime geçmek gerekir. Fabrikalarda kullanılan halı yıkama makinası, halının içine işlemiş kirler söz konusu olduğunda en iyi çözümdür. Leke çıkarıcılar ile desteklenen halı yıkama hizmeti sayesinde lekelerin birçoğu da çıkarılabilmektedir. Sonuç olarak, halınızın uzun yıllar dayanabilmesi, temiz görünmesi ve hoş kokması, uzman kişiler tarafından halı yıkama makinası ile yıkanmasını gerektirir.

 

Zonguldak halı yıkama makineleri, Zonguldak tam otomatik halı yıkama makinesi, Zonguldak halı yıkama makinesi fiyatları

İmaj Halı Yıkama Makineleri İmalatı

Adres: Cırtıman Mahallesi, Atıksuyu Sokak No: 156 / 2, İskenderun, TÜRKİYE
Telefon: +90 (326) 618 71 41
Telefon: +90 (326) 618 71 42
Telefon: +90 (532) 574 04 33 – Murat YILDIZ
Telefon: +90 (532) 563 60 46 – Mustafa KELEŞ
Email: info@imajmakine.com

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArabicEnglishTurkish