• Cırtıman Mahallesi, Atıksuyu Sokak No: 156 / 2, İskenderun, TÜRKİYE

Toz Alma ve Paketleme Makinesi

3’ü 1 arada Halı Toz Alma Halı Paketleme Makinesi mükemmel bir makinedir. Halı toz alma ve paketleme makinesi uzaktan kumandalı olması sayesinde bir personel ile çalışabilmesine olanak sağlamaktadır.

Makinemizden Görüntüler

Makinemiz Hakkında

İmaj Makine olarak yapmış olduğumuz uzun ar-ge çalışmaları sonucu piyasaya sürmüş olduğumuz bu mükemmel makine halı yıkama işiyle uğraşan firmaların en büyük yardımcısı haline gelmiştir.

Müşteriler halıları firmalara verecekleri zaman temizleme gereksinimde bulunmayıp nasıl olsa yıkanacak diye toplayıp balkonlara bırakmaktadırlar. Toz içinde kalan halılar direk yıkanmaya alındığında içerisinde bulunan toz yemek kırıntısı halının tam olarak temizlenmesini engellemektedir . İşte bu sırada bizim üretmiş olduğumuz makine devreye girmiş oluyor. Fabrikaya giren halı kesinlikle tozu alındıktan sonra yıkanmalıdır. Bu şekilde yıkanan halı daha temiz olur ve içerisine sinmiş olan toz ve kırıntıları arındıktan sonra yıkanan halı ilk alındığı tertemiz olur.

Yıkama makinesi satmış olduğumuz firmalardan görmüş olduğumuz kadarıyla fabrikaya gelen halı hemen yıkanma işlemine geçer yıkandıktan sonra kurutulan halı bir fırça yardımıyla temizlenerek paketlenir ve evlere teslim edilir. Ama müşteriler halıları açtıktan sonra halının toz içerisinde olduğunu görür ve şikayetçi olup halının tekrar yıkanmasını ister buda firmaya ek bir maliyet getirir. Bu eksiklikleri görüp üretmiş olduğumuz HPM-7000 Toz Alma ve Paketleme Makinesi Firmaların en büyük yardımcısı olmuştur.

Makinemizde 60 cm uzunluğunda dikine koyulmuş bir adet silindir fırça mevcuttur bu fırça dakikada 2800d/dk dönmektedir ve üzerinde 2 adet vakumlama motoru mevcuttur bunlarda toplamda 2800 wat gücündedir.

Hpm-700 Halı Hav Toz Alma ve Paketleme Makinesi nin faydaları:
Bu makine halının içerisine sinmiş olan toz kıl ve artıkları dibine kadar işleyerek halıdan arındırır. İlk yıkama işleminde halının daha temiz yıkanmasına yardımcı olur. Yıkanan ve kurutulan halılar paketleme öncesi tekrar dışarıda kaldığı süre çerinde tozlanan halıyı makineden geçirdikten sonra halının tüylerini dikleştirerek içerinde bulunun toz ve hav artıklarınızı alır halıyı mükemmel bir şekilde müşterilerinize teslim etmenizi sağlar.

Makinemizin Video Tanıtımı

Garanti ve Servis Şartları

Garanti ve Servis Şartları:

1. Tüm modeller, imalat hatalarına karşı 1 (bir)yıl garantilidir.
2. Makinelerimiz yedek parça bulundurma ve servis desteği bakımından 5 yıl garantilidir.
3. Garanti kapsamı içerisinde (ilk bir yılda) verilecek servis hizmetlerinde sadece yol, konaklama ve yemek masrafları müşteriden tahsil edilecektir.
4. Garanti süresi bitiminde ya da garanti kapsamı dışında kalan, arızaların bakımında ortaya çıkan tüm masraflar (konaklama, yol, yemek, malzeme, işçilik vs.) müşteriye aittir.
5. Servis talepleri, servis sorumlusuna en kısa sürede bildirilmek zorundadır.
6. Servis talebi sonrasında şehir içi 24 saat, (1 gün) şehir dışı taleplerde 168 saat (7 gün) içerisinde müdahale edilecektir. Yurt dışından gelen servis talepleri de vize ve diğer işlemler uygun olduğu takdirde en fazla 360 saat (15 gün) içerisinde arızaya ya da bakıma müdahale edilecektir.

Garanti Kapsamı Dışındakiler:

1. Garanti süresinin sona ermesi
2. Yanlış kullanım
3. Oluşan ya da oluşabilecek problemleri görmezden gelmek
4. Yetersiz bilgi ile kullanım
5. Bakım gereksinimlerinin zamanında ve/veya tam olarak yerine getirilmemesi
6. İzin verilen kapasitenin aşılması
7. Eğitim görmüş ve yetkilendirilmemiş operatör harici kullanım
8. Taşıma ve sevkiyat sırasında oluşan her türlü problem
9. Montaj yerindeki elektrik şebekesinin voltajının uygun olmayışından, topraklanmanın yetersiz ya da hiç yapılmamasından ve voltaj dalgalanmalarından doğan arızalar
10. Uygun olmayan kompresör kullanımından doğan arızalar
11. Üretici firma bilgisi dışında yapılan kurulumlar ve bakımlar ve yer değiştirmeler sırasında doğan arızalar
12. Çalışma binasının, zemininin ve ortam şartlarının uygunsuz olmasından kaynaklanan arızalar
13. Sağlıksız personel (alkol, uyuşturucu ve benzeri ilaç kullanan) yüzünden ortaya çıkan arızalar
14. Yerleştirme ayarı yapılmadan makinenin çalıştırılması
15. Makineye uygun avadanlıkların kullanılması
16. Makinede dış etkenlerin etkisi ile oluşan hasarlar (sel, yangın, deprem, araç çarpması vb.)
17. Elektrik motorları ve elektrik arızalarından doğan hasarlar
18. Kullanma kılavuzunda yağlama noktalarının zamanında ve gereği kadar yağlanmamasından kaynaklanan arızalar.

Özel Şartlar:

1. Makine üzerinde ki koruma ekipmanlarının sökülmesinden doğan arızalardan ve bunlara bağlı oluşan yaralanmalardan, sakatlanmalardan ve ölümlerden firmamız sorumlu değildir.
2. Halıların eğitimde gösterilen şekil ve doğrultusu dışında makineye verilmemesi gerekmektedir.
3. Üst üste iki veya daha çok halının verilmesi ve halıların katlanmış şekilde makineye verilmesi sonucunda doğan arızalar garanti kapsamında değildir.
4. Baskı ayarlarının, halı cinsine göre yapılması gerekmektedir.
5. Makine gövdesine delik delinmesi ve kaynak yapılması sonucunda oluşan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
6. Zamanında yeterli temizlik yapılmaması makinede arıza doğurabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Makinemizin size özel fiyat bilgisini öğrenmek için aşağıda bulunan telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 (326) 618 71 41

0 (326) 618 71 42

0 (506) 258 08 48

0 (532) 574 04 33

Elbette, sipariş teslimatı konusunda satın aldığınız makinemizi nakliye araçları üzerinden adresinize teslim ediyoruz.

Firmanızı kuracağınız il ya da ilçenin nüfusuna göre alacağınız makinenin büyüklüğünü belirlenebilir. Makineniz en az 8 fırçalı, gelberisi tazyik sistemi ve alt yıkama fırçası olmalıdır. Sizin için uygun çözümün belirlenebilmesi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz İçin Lütfen Tıklayınız

Elinizdeki otomatik halı yıkama makineleri ile en az 2 eleman aracılığıyla halıları öncelikle yıkama makinemizden geçirebilirsiniz. Sonraki aşama olarak sıkma, kurutma ve paketleme işlemleri ile müşterilerinize halıları teslim edebilirsiniz.

Bulunduğunuz il veya ilçenin kuyu suyu veya şebeke suyunun sertliğine ve kireç oranına göre en iyi deterjan seçilmelidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz İçin Lütfen Tıklayınız

Farklı türde sistemler denenebilir; ancak bizim de uyguladığımız stand sistemi ile halıları kurutabilirsiniz. Stand askı görevi görür ve ıslak halılar standlar üzerinde kurutulur.

Ürettiğimiz paketleme makinesi halıların üzerindeki toz, kıl, hav gibi maddeleri alır ve hapseder. Bu aşamadan sonra halı sarılır ve kılıflara koyularak müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz yorgan yıkama makinelerinde klor kullanılarak yün yorganlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.

Sıkma makinesi, yıkama makinesinden geçen halıların %70 oranında suyunu atar ve standlara asılarak %30’luk kalan ıslaklık seviyesini de açık havada kurumaya bırakır.

En az 8 fırçalı olmalı ve bulunduğunuz il veya ilçenin büyüklüğüne oranla fırça sayısını arttırabilirsiniz.

Fabrikanızın yıkama potansiyeline göre olmalıdır.

Halı yıkamanın en önemli sebebi temizliktir. Temiz bir ortamda sağlıklı bir yaşam sürülebilir. Halıların temizliğinin zamanında ve belirli aralıklarla yapılması çocuklarımızın, ailemizin, kısacası herkesin temizliğini ve sağlığını korumasını sağlayacaktır.