Antalya Halı Yıkama Firmaları

İhtiyacı olan kişilerin/firmaların talep ve isteklerini dikkate alan firmamız; İmaj Makine Üretimi tesisinden; Antalya halı yıkama sektöründeki firmaların ihtiyacı olan makine gönderimini yaparak, sektördeki firmaların bu alanda taleplerine yönelik çözümler sunacaktır.

Antalya bölgesinde satışını sunduğumuz ve firmamızdan yıkama ve sıkma makinesi alarak memnun kalan portföylerimizin tercih etmiş olduğu sanayi tipi makinelerimizden memnun kalmış ve tarafımıza teşekkür ederek dönüş sağlamışlardır. 10 Yıl ömürlü makinelerimiz açık kullanım kılavuzu sayesinde, kullanımı rahat olup, yıl içerisinde aksi kullanım durumu söz konusu olursa bu durumda arızalanma durumu yaşanması  durumunda firmamız aracılığında teknik destek hizmeti de sunulmaktadır.

Firmanız için makine alma konusunda ihtiyacınız olduğunda hemen İmaj Makine firmamıza ulaşarak, her tip kullanım için özel üretilmiş olan makinelerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İmaj Makine tesisinde sizler için;

Antalya – Yıkama Makinesi,

Yaklaşık olarak 15 model makina modeli bulunmaktadır.

Antalya – Halı Sıkma Makinesi,

2.70, 3.30 ve 4.30 uzunluk, 38 ile 47 cm arasında çap olarak üretimimiz mevcuttur.

Antalya – Halı Toz Alma Makinesi,

Türkiye’de bir benzeri olmayan mükemmel bir makinedir.

Antalya Halı Paketleme Makinesi,

Bantlı sistemli halıyı kendi çevresinde paketleyen bir sistemdir.

Antalya Yorgan Sıkma Makinesi,

40 kg ve 60 kg lık modellerimiz mevcuttur.

Sektörde faaliyette bulunan bir şirket iseniz aradığınız kalitede olan makinelere ve yan destek ürünlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ürettiğimiz makineler Türkiye standartlarında firmamız aracılığında en uygun rakamlarda sunulup, şirket giderleriniz arasında bütçenizi yormayacak rakamlardan oluşmaktadır. Sizler de Antalya’da fiyat konusunda araştırma yapıyorsanız, firmamız ile görüşmeden alım yapmayınız.

 

İmaj Makine’yi Antalya’da tercih eden firmaların isimleri aşağıda yer almaktadır:

İREMSU HALI YIKAMA
CARPEXS HALI YIKAMA
PARİS HALI YIKAMA
ERGÜN HALI YIKAMA
FOTERLİ HALI YIKAMA
ATILIM HALI YIKAMA
ŞELALE HALI YIKAMA
KILINÇ HALI YIKAMA
KARTANESİ HALI YIKAMA
ALAATTİN HALI YIKAMA
PAKİŞ HALI YIKAMA
KOLAJ HALI YIKAMA

 

İmaj Makine, müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Birçok firma tarafından tercih edilen İmaj Makine’de siz de firmanız için aradığınız makineler hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz: Bize Ulaşın

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

İlginiz için teşekkür ederiz.