Adana Halı Yıkama Firmaları

İhtiyacı olan kişilerin/firmaların talep ve isteklerini dikkate alan firmamız; İmaj Makine Üretimi tesisinden; Adana halı yıkama sektöründeki firmaların ihtiyacı olan makine gönderimini yaparak, sektördeki firmaların bu alanda taleplerine yönelik çözümler sunacaktır.

Adana bölgesinde satışını sunduğumuz ve firmamızdan yıkama ve sıkma makinesi alarak memnun kalan portföylerimizin tercih etmiş olduğu sanayi tipi makinelerimizden memnun kalmış ve tarafımıza teşekkür ederek dönüş sağlamışlardır. 10 Yıl ömürlü makinelerimiz açık kullanım kılavuzu sayesinde, kullanımı rahat olup, yıl içerisinde aksi kullanım durumu söz konusu olursa bu durumda arızalanma durumu yaşanması  durumunda firmamız aracılığında teknik destek hizmeti de sunulmaktadır.

Firmanız için makine alma konusunda ihtiyacınız olduğunda hemen İmaj Makine firmamıza ulaşarak, her tip kullanım için özel üretilmiş olan makinelerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İmaj Makine tesisinde sizler için;

Adana – Yıkama Makinesi,

Yaklaşık olarak 15 model makina modeli bulunmaktadır.

Adana – Halı Sıkma Makinesi,

2.70, 3.30 ve 4.30 uzunluk, 38 ile 47 cm arasında çap olarak üretimimiz mevcuttur.

Adana – Halı Toz Alma Makinesi,

Türkiye’de bir benzeri olmayan mükemmel bir makinedir.

Adana Halı Paketleme Makinesi,

Bantlı sistemli halıyı kendi çevresinde paketleyen bir sistemdir.

Adana Yorgan Sıkma Makinesi,

40 kg ve 60 kg lık modellerimiz mevcuttur.

Sektörde faaliyette bulunan bir şirket iseniz aradığınız kalitede olan makinelere ve yan destek ürünlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ürettiğimiz makineler Türkiye standartlarında firmamız aracılığında en uygun rakamlarda sunulup, şirket giderleriniz arasında bütçenizi yormayacak rakamlardan oluşmaktadır. Sizler de Adana’da fiyat konusunda araştırma yapıyorsanız, firmamız ile görüşmeden alım yapmayınız.

 

İmaj Makine’yi Adana’da tercih eden firmaların isimleri aşağıda yer almaktadır:

DENİZ HALI YIKAMA
ORJİNAL HALI YIKAMA
KARDEŞLER HALI YIKAMA
DESEN HALI YIKAMA
IŞIK HALI YIKAMA
ADIGÜZEL HALI YIKAMA

 

İmaj Makine, müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Birçok firma tarafından tercih edilen İmaj Makine’de siz de firmanız için aradığınız makineler hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz: Bize Ulaşın

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

İlginiz için teşekkür ederiz.